Agriturismo op loopafstand van zee en strand
Deze agriturismo wilde ik absoluut gaan bezoeken. Ik voelde me aangetrokken door de prachtige ligging vlakbij zee en de mooie foto’s. Maar een afspraak maken was niet zo eenvoudig. De eigenaar kreeg ik niet te pakken omdat de agriturismo nog niet open was. Een aardige buurman heeft voor mij de eigenaar gebeld en toen kon ik toch door het gietijzeren hek bij de agriturismo naar binnen. Gelukkig was mijn aandringen de moeite waard, want het is een fantastische plek.
De agriturismo bevindt zich tussen de wijngaarden en maar 250 meter van de kust wat een bijzondere combinatie is. Je kunt zo, via het terrein van de agriturismo, naar de zee lopen (geen zandstrand). Voor prachtige zandstranden moet je een klein eindje rijden. Op slechts 7 km van de agriturismo ligt de bruisende en gezellige badplaats Otranto.
De appartementen
De agriturismo is geweldig mooi gebouwd, in de karakteristieke stijl van deze regio, met lichte pasteltinten en natuurlijke materialen. In totaal zijn er 19 appartementen en allemaal voorzien van een privé patio met pergola, buitenkeuken, tuinmeubilair en barbecue. Ideaal om heerlijk buiten te eten. De modern ingerichte appartementen hebben wifi, airco, DVD speler, televisie, afwasmachine, wasmachine, haardroger en een strijkijzer.
Mountainbikes, bar en zwembad
Deze agriturismo beschikt over een prachtig groot rond zwembad. Eromheen ligt een schitterend terras met meer dan voldoende ligbedden en parasol voor iedereen. Hierdoor zou je haast vergeten dat de zee zo dichtbij is en heerlijk bij het zwembad blijven! De agriturismo heeft ook een aantal mountainbikes die ter beschikking voor de gasten staan. Op het grote terrein van de agriturismo kun je prima fietsen. Voor joggers is het terrein ook heel geschikt! De agriturismo beschikt ook over een bar waar je kunt genieten van een ontbijt, lichte lunch of een drankje.
Kortom
De eigenaren wilden een luxe en bijzonder verblijf bouwen vlakbij zee, zodat hun gasten in een rustige omgeving op comfortabele wijze van Puglia kunnen genieten. Daar zijn ze zeker goed in geslaagd.
Accommodaties
Voer uw reisgegevens in om de beschikbaarheid en prijzen van de accommodaties te zien.
Faciliteiten
Prijzen
Bij My Italy ben je altijd verzekerd van de officiële prijs van de agriturismo,
zonder boekingskosten uiteraard!
Voor prijzen controleer de kalender door de datum van uw verblijf in te voeren.
Extra's
Electriciteit, water, gas |
Inclusief |
Beddengoed |
Inclusief. Eén set per week |
Handdoeken |
Inclusief. Eén set per week |
Eindschoonmaak |
Inclusief. Indien de keuken niet schoon wordt achtergelaten brengt de agriturismo 50 euro in rekening |
Toeristenbelasting |
Niet inclusief. |
Wifi |
Inclusief |
Airconditioning |
Inclusief |
|
|
|
|
Slaapbank |
Inclusief |
Babybed |
50 euro per week |
Kinderstoel |
30 euro per week |
|
|
|
|
|
|
Eten & drinken
Ontbijt |
15 euro voor volwassenen/per dag |
Overig
Zwembad |
Geopend van 17/05 tot 06/10. Data kunnen veranderen afhankelijk van de weersomstandigheden |
Minimum verblijf |
3 nachten 05/07 - 29/08: 7 nachten (zaterdag - zaterdag) |
Kalender
Kaart 
Hieronder ziet u de locatie van de agriturismo op de kaart.

- Dichtstbijzijnde dorp met winkels1 Km
- Dichtstbijzijnde restaurant2 Km
Is dit jouw perfecte agriturismo?
Ik help je graag met al je specifieke vragen: van speelkameraadjes voor de kinderen, een laadpaal voor je auto tot de afstanden naar restaurants. Zo krijg je precies de informatie die je nodig hebt om te weten of deze agriturismo aan al jouw wensen voldoet. Dat is de persoonlijke service van My Italy.
Ontdek waarom Margot, oprichtster van My Italy en al 20 jaar in Italië, je eerlijk en betrouwbaar advies geeft.
My Italy. Alles voor een ontspannen vakantie in Italië ☀️️